Make your own free website on Tripod.com

 

Turinys             

Home
Nelaimes

Verta aplankyti    

Hansa bankas

Gsm pasaulis

Kulautuva

......................................

Kaip teisingai valyti dantis?

Valykite dantis du kartus per dieną.
Dantis pradėkite valyti nuo viršutinių. Pirma valykite išorinę dantų dalį (skruostinį paviršių), o vėliau vidinę (gomurinį pavirišių). Šepetėliu atlikite sukamuosius judesius. Pradėkite nuo krūminių dantų vienoje žandikaulio pusėje. Paeiliui valykite visus viršutinius dantis.

Pasirinkite dantų pastą, kuri padės rūpintis dantų sveikata ir įveiks visus 7 nesveikų dantų požymius, pvz., Blend-a-med Complete 7 + Herbal, kurioje yra šalavijų, ramunėlių, melisų, rozmarinų ir mėtų ekstraktų.

............................

Reginiai               

PDF                      

1 ,Ignalinos Ae

........................................

BBCi  Komanda

Povilas Dogelis

Dainius Misiūnas

E-mail ad2@omni.lt

........................................

 

Trumpai

   Vizitai į Pietų Kaukazą - perspektyvūs
Lietuvos Prezidento Rolando Pakso teigimu, vizitas į Pietų Kaukazą buvo labai svarbus strateginių partnerių - Europos Sąjungos ir NATO atžvilgiu. Prezidentas taip pat atmeta Lietuvoje pasigirdusius svarstymus, esą užuot vykus į Gruziją ir Armėniją, verčiau dalyvauti Jungtinių Tautų Generalinės asamblėjos sesijoje Niujorke ar Europos krepšinio čempionato finale.


Dėl savo blogos sveikatos Vytautas Šustauskas kaltina Seimo virėjus
Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) lyderis parlamentaras Vytautas Šustauskas antradienį (09.16) prieš vidurdienį Seime pasijuto blogai ir buvo skubiai išgabentas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu. Kaip BNS telefonu sakė V. Šustauskas, jis blogai pasijuto išgėręs Seimo restorane kavos.


JAV specialiųjų pajėgų karininkai giria Lietuvos indėlį Afganistane
Jungtinių Valstijų kariuomenės atstovai giria Lietuvos specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) eskadroną, tarnaujantį tarptautinėje antiteroristinėje misijoje Afganistane. 


Seimas nenoriai svarstys prašymą pratęsti Lietuvos karių dalyvavimą tarptautinėse misijose
Seimas vos dviejų balsų persvara sutiko svarstyti nutarimo projektą dėl Lietuvos karių tolesnio dalyvavimo NATO vadovaujamoje tarptautinėje operacijoje Afganistane. Nutarimo projektui po pateikimo pritarė 27 parlamentarai, 8 balsavo prieš ir 17 susilaikė.

 

Iki kitų rinkimų parlamentarai nesutinka pratęsti gynybos politikos susitarimo
Dauguma Seimo frakcijų nusprendė, jog nėra reikalo skubėti pratęsti 2001 metų pavasarį pasirašytą partijų susitarimą dėl gynybos politikos, numatantį, jog krašto apsaugai turi būti skirta ne mažiau kaip 2 proc. bendrojo vidaus produkto. 


Klausimas dėl naftos gavybos Baltijos jūroje bus svarstomas Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje
Klausimas dėl "D-6" naftos telkinio eksploatavimo Baltijos jūroje pavojaus Kuršių nerijai bus svarstomas Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA). Pirmadienį (09.08) Neapolyje posėdžiavęs ETPA biuras pavedė Asamblėjos Aplinkos ir žemės ūkio reikalų komitetui paskirti atstovą parengti pranešimą dėl "D-6" telkinio eksploatavimo. 


Krikdemai prie Rusijos ambasados Vilniuje protestavo dėl telkinio "D-6" eksploatavimo
Plakatais ir garsiakalbiu "apsiginklavę"Lietuvos krikščionys demokratai pirmadienį (09.08) prie Rusijos ambasados protestavo prieš planuojamą naftos telkinio "D-6" eksploatavimą Baltijos jūros šelfe Kuršių nerijos pašonėje. 


Lietuvos kariai tęs dalyvavimą tarptautinėse misijose, užtikrina KA ministras
Prezidentūroje pirmadienį (09.08) posėdžiavusi Valstybės gynimo taryba (VGT) nusprendė, kad Lietuvos kariai tęs dalyvavimą tarptautinėse misijose Balkanuose, Afganistane ir Irake, tačiau prisiimti naujų įsipareigojimų Lietuva kol kas neketina. 


Konservatoriai prašo ištirti, ar premjeras neįsivėlė į privačių ir viešųjų interesų konfliktą
Opozicinės Tėvynės sąjungos - konservatorių frakcijos atstovai kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) prašydami ištirti, ar premjeras Algirdas Brazauskas neįsivėlė į privačių ir viešųjų interesų konfliktą. 


Kitais metais turėtų padidėti biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimai
Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas socialdemokratas Algirdas Butkevičius teigia, kad kitų metų valstybės biudžetas turėtų būti socialiai orientuotas.                           Konservatorių plėtros planai išgąsdino Kazį Bobelį
Partijos "Lietuvos krikščionys demokratai" (LKD) pirmininkas Kazys Bobelis piktinasi konservatorių siekiu pritraukti LKD narius į kuriamą Krikščioniškųjų demokratų frakciją Tėvynės sąjungos (TS) viduje.


Lietuvių prieglobsčio prašymai Airijoje bus atmetinėjami pagreitintai
Airija lietuvių ir kitų būsimų Europos Sąjungos piliečių prieglobsčio prašymus svarstys prioritetine tvarka. 


Lietuvos Seimas ratifikavo istorinę stojimo į ES sutartį
Antradienį (09.16) Seimas ratifikavo vieną svarbiausių naujausios istorijos dokumentą - Lietuvos ir kitų devynių šalių stojimo į Europos Sąjungą sutartį. 


Prezidentas atiduos pagarbos duoklę Europos krepšinio čempionams
Prezidentūra antradienio (09.16) pavakarę atiduos pagarbos duoklę Europos čempionų vardą Lietuvai po 64 metų pertraukos grąžinusiems nacionalinės krepšinio rinktinės nariams. 


Į ligoninę patekęs Lietuvos laisvės sąjungos lyderis įtaria, kad Seime bandyta jį nunuodyti
Lietuvos laisvės sąjungos lyderis parlamentaras Vytautas Šustauskas antradienį (09.16) prieš vidurdienį Seime pasijuto blogai ir buvo skubiai išgabentas į ligoninę greitosios pagalbos automobiliu.


Pabėgėliai iš Rusijos Jonavoje suplėšė Lietuvos vėliavą 
Jonavoje į konfliktą su krepšinio aistruoliais įsivėlę pabėgėliai iš Rusijos suplėšė Lietuvos valstybės vėliavą. Konfliktas tarp grupės lietuvių ir Ruklos pabėgėlių priėmimo centre gyvenančių Rusijos piliečių įsiplieskė pirmadienį (09.15) vakare prie J. Basanavičiaus gatvėje esančios parduotuvės "Iki". 


Uostamiesčio krepšinio aistruolių džiaugsmas išgydė ligonę
Pergalę šventę klaipėdiškiai krepšinio aistruoliai atrado netradicinius širdies gydymo metodus - reikia tiesiog draugiškai pakilnoti ligonį kartu su greitosios pagalbos automobiliu. 


Seimas numato ratifikuoti istorinę stojimo į ES sutartį

 

 

 

 

 

Vardadieniai          

Mintaras, Nortautė, Eduardas, Edvardas

............................... 

Orai         

Lietuva

 

+5..+10 °C
pietvakarių,   6-11 m/s

Vilnius

 

+6..+8 °C
pietvakarių,   6-11 m/s

Pajūris

 

~ +10 °C
pietvakarių,   6-11 m/s

 

Anekdotas             

Kiekvieną kartą išeinant iš kirpyklos mane apsėda vienas ir tas pats klausimas - kodėl manęs klausė, kaip noriu apsikirpti?

..............................

Oficialūs lito ir užsienio valiutų santykiai
EUR: 3,4528
DKK: 0,4649
USD: 3,0640
LVL: 5,3825
GBP: 4,9018
EEK: 0,2206
SEK: 0,3777
RUB: 0,0998

...............................

.............................

Dienos citata          

Geras romanistas nebūtinai yra geras scenaristas.
Holivudo "liaudies patarlė"

................................

Geriausios melodijos
Master Blaster: How old R U

kodas: 601091
Neda: Dangus

kodas: 577491
Outlandish: Aicha

kodas: 574491

Siunčiant į Siemens telefonus, kodo gale pridėkite raidę "s" (pvz., 35291s). Siunčiant į Ericsson telefonus, kodo gale pridėkite raidę "e".
Kodą sųsti Nr. 1322

........................................

Kalendorius           

1387 m. gimė būsimasis Anglijos karalius Henrikas V. 1415 metais per Aginkorto mūšį jis sutriuškino prancūzus ir tapo Prancūzijos regentu. 

Prieš 505 metus, 1498 m., mirė pirmasis Ispanijos didysis inkvizitorius Tomas de Torkemada (Tomas de Torquemada), kurio vardas tapo nepaprasto žiaurumo simboliu. 

1620 m. iš Anglijos į Šiaurės Ameriką išplaukė burlaivis "Mayflower" su maldininkais, čia įkūrusiais pirmąją nuolatinę anglų koloniją. 

1685 m. gimė anglų poetas, kompozitorius ir vadinamosios baladinės operos pradininkas Džonas Gėjus (John Gay). Garsiausias jo kūrinys yra satyrinė pjesė "Elgetos opera". 

1736 m. mirė vokiečių fizikas Gabrielius Danielis Farenheitas (Gabriel Daniel Fahrenheit), išradęs alkoholio ir gyvsidabrio termometrus. 

1745 m. gimė Michailas Kutuzovas, Smolensko kunigaikštis, rusų karvedys. 

1824 m. mirė Prancūzijos karalius oficialiai nuo 1795 iki 1814 metų, o praktiškai ir nuo 1814 iki 1824, Liudvikas XVIII. 

.........................................